За підтримки “Час молодих” пройшов турнір з боулінгу серед студентів аграрного університету

Майже тиждень тому за підтримки «Час молодих» було влаштувано кубок з більярду серед студентів одного з найактивніших вишів міста – тепер прийшла черга боулінгу!
Аграрний університет вирішив визначити найвлучніших. 8 команд з п’яти факультетів ДДАЕУ змагалися за університетський кубок!
«У турнірі беруть участь представники комітету у справах сім’ї і молоді нашого університету. Тут люди, на яких рівняється більшість студентів вишу. Це не просто турнір – це приклад того, як можна весело проводити час, а не витрачати його на соцмережі та погані звички» – каже організатор турніру Антон Клімкін.
Конкуренція була присутня лише на початку змагань, а потім трансформувалась у тепло та доброзичливість. І не так важливо, що перше місце посів агрономічний факультет, а друге і третє розділили гідромеліоративний та факультет механізації сільського господарства. Головним у цьому турнірі всіма учасниками було визнано командний дух, хороші емоції та те, що дівчата навчилися влучати по кеглям.
«Час молодих» раді бути причетними до таких заходів! Погана погода – це не привід сидіти у чотирьох стінах! Студенти Аграрки про це вже знають. Тож приєднуйтеся і ви.

Читайте также...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>